
Електромеханічна швейна машина Necchi 559 Б/У
4 975 ₴
- В наявності
- +380 (67) 544-00-77менеджер
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Електромеханічна швейна машина Necchi 559 Б/У»

140 ₴
Ножиці для рукоділля
Швейна машина Necchi 559 Б/У перевірена майстром та готова до роботи.
Necchi 559 – це побутова електромеханічна швейна машина італійського бренду, популярна на вторинному ринку України. Вона відрізняється надійністю, підходить для різних типів тканин та виконує основні швейні операції.
Основні характеристики та особливості Necchi 559:
Тип: електромеханічний.
Функціонал: виконує кілька видів рядків, включаючи робочі, оверлочні та декоративні, а також напівавтоматичну петлю
Управління: перемикання програм здійснюється механічним диском.
Технічні характеристики швейної машини Necchi 559
- Виробник Necchi
- Тип керування електромеханічне
- Тип човника коливається
- Кнопка реверсу
- Освітлення
- Кількість швейних операцій 15
- Виконання петлі напівавтомат
- Максимальна довжина стібка 4 мм
- Максимальна ширина рядка 5 мм
- Рукавна платформа
- Відсік для аксесуарів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Necchi |
| Тип швейної машини | Електромеханічна |
| Тип човникового пристрою | Хитний вертикальний |
| Кількість швейних операцій | 16 |
| Формування петлі | Напівавтоматичне |
| Кількість петель | 1 |
| Максимальна довжина стібка | 4 мм |
| Максимальна ширина стібка | 5 мм |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Країна виробник | Таїланд |
| Стан | Вживані |
- Ціна: 4 975 ₴




