
Комп'ютерна швейна машина Brother NV 600 Б/У
7 900 ₴
5 900 ₴
- В наявності
- Код: NV 600 Б/У
- +380 (67) 544-00-77менеджер
Комп'ютерна швейна машина Brother NV 600 Б/У потребує налаштувань.
Комп'ютерна швейна машина професійного класу, здатна виконувати понад 400 швейних операцій, серед яких безліч робочих, трикотажних, оверлочних та декоративних рядків, а також 2 види шрифту та 10 петель-автомат. Забезпечена безліччю функцій, таких як автозаправка нитки, обрізка нитки, шиття без педалі, позиціонування голки, закріплення, створення власної строчки, регулювання тиску лапки, автоматичне натяг нитки, кутове шиття та багато іншого. Має сучасний човниковий пристрій горизонтального розташування, яке забезпечить тихий та плавний хід. Якісне просування будь-яких тканин досягається завдяки 7-зубчастому транспортеру, що йде в комплекті, а потужність двигуна дозволяє шити до 8 шарів джинсової тканини. Дисплей покаже інформацію про вибраний рядок, а також порекомендує лапку. Знімна рукавна платформа буде зручна при обробці вузьких деталей одягу.
Характеристики Brother NV 600:
- Кількість рядків –400
- Максі-візерунки
- Дисплей - РК, 52х22 мм, Відображення обраного рядка, довжини та ширини стібка, рекомендованої лапки і т.д.
- Пам'ять - 5 осередків x 70 символів
- Тип човника - Горизонтальний човник, що обертається
- Висота підйому лапки (нормальна/максимальна) - 6/12
- Максимальна довжина стібка – 5 мм
- Максимальна ширина рядка – 7 мм
- Режим вимітування петлі - Автоматичне відповідно до розміру гудзика
- Алфавіт - 2 латинські алфавіти і 1 російська - великі та малі літери та цифри
- Кількість петель – 10
- Регулятор (обмежувач) максимальної швидкості
- Програмована зупинка голки у верхньому/нижньому положенні
- Нитковдіватель
- Автоматична обрізка ниток
- Горизонтальне розташування котушки
- Регулятор тиску лапки
- Автостоп при намотуванні нитки на шпульку
- Лінійка на корпусі
- Чохол - Жорсткий
- Потужність - 50/5 вт
- Дзеркальне відображення зразка рядка - є в 2х площинах
- Колінний важіль підйому лапки
- Стандарт голок – 130/705H
- Країна виробництва - Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Тип швейної машини | Комп'ютерна |
| Тип човникового пристрою | Ротаційний горизонтальний |
| Кількість швейних операцій | 400 |
| Формування петлі | Автоматичне |
| Кількість петель | 10 |
| Вишивальний блок | Ні |
| Максимальна довжина стібка | 5 мм |
| Максимальна ширина стібка | 7 мм |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Максимальна швидкість шиття | 800 ст./хв |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Вживані |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Реверс | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Автоматичне закріплення строчки | Так |
| Регулювання тиску лапки | Так |
| Стабілізатор сили проколу | Так |
| Дисплей | Так |
| Освітлення машини | Так |
| Відключення механізму подавання тканини | Так |
| Автоматична зупинка голки у верхньому положенні | Так |
| Шиття подвійною голкою | Так |
| Перемикач положення голки | Так |
| Колінний важіль підйому лапки | Так |
| Максимальна висота підйому лапки | 15 мм |
| Рукавна платформа | Так |
| Нитковтягувач | Так |
| Автоматичний обрізальник нитки | Так |
| Лапка для вшивання блискавки | Так |
| Оверлочна лапка | Так |
| Оверлочний рядок | Так |
| Прихований рядок | Так |
| Еластичний рядок | Так |
| Відсік для зберігання аксесуарів | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 5 900 ₴




