

Прямострочна машина з обрізанням краю матеріалу Typical GC6170 Б/У
19 800 ₴
- В наявності
- Код: Typical GC6170 Б/У
- +380 (67) 544-00-77менеджер
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Прямострочна машина з обрізанням краю матеріалу Typical GC6170 Б/У»

445 ₴
Світильник LED-20
Швейна машина Typical GC6170 1-голкова промислова швейна машина човникового стібка з обрізанням краю матеріалу, нижнім просуванням, автоматичною системою мастила та стандартним човником. Застосовується для сточування виробів із легких, середніх матеріалів, схильних до осипання.
Промислова швейна машина з обрізанням краю – зручне обладнання, що дозволяє одночасно виконувати стібок, сточуючи деталі виробу, та обрізати край матеріалу паралельно рядку. Широко застосовується при пошитті кишенькових клапанів, комірів, манжет, клинових головних уборів, при настрочуванні тканини на синтепон та інших операціях, заощаджуючи час і знижуючи трудовитрати, тому для оптимізації виробничого процесу на швейних підприємствах, що спеціалізуються на масовому пошиття одягу, повинна бути в наявності швей.
Основні характеристики Typical GC6170:
Плавна робота.
Оберти передаються на основний вал машини через послідовні муфти. Завдяки такому рішенню досягається плавність старту при запуску машини.
Регулювання довжини стібка.
Довжину стібка можна регулювати за допомогою перемикача на корпусі, максимальна довжина стібка – 4 мм.
Обрізання матеріалу паралельно рядку.
Виконується допомогою рухомого верхнього ножа і нижнього нерухомого, останній закріплений на голкової пластині. Ширину обрізки можна регулювати зміною голкових пластин інших розмірів. Або зняти ніж для використання як стандартну пряморядкову машину.
Широкий спектр застосування.
Машина забезпечує високу якість рядки різних видів тканин: легких, середніх матеріалів.
Надійний човник. Модель оснащена вертикальним човником стандартного розміру найвищої якості, що гарантує надійну та довговічну роботу.
Автоматична мастило.
Система мастила механізму - автоматичний масляний насос, який забезпечує подачу олії на вузли тертя. Конструкція містить фільтр, що забезпечує захист внутрішніх механізмів від частинок пилу або стружки.
Колектор збору
У рукавній платформі передбачено спеціальний отвір, для відведення з голкової пластини залишків тканини, що відрізається, і швейного сміття.
Технічні характеристики: Typical GC6170:
- Тип тканини: легкі та середні
- Максимальна довжина стібка 4 мм
- Максимальна висота підйому лапки 5/8,5
- Тип човника Стандартний
- Модель голки DBx1
- Вид двигуна Навісний 220V
- Система мастила Автоматична
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Typical |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість ниток | 2 шт. |
| Підйом лапки | 16 мм |
| Типи човникового пристрою | вертикальний обертовий подвійного обегания |
| Тип мастила | Автоматична |
| Виліт рукава | 275 мм |
| Споживана потужність | 0.3 кВт |
| Голка | D |
| Швидкість шиття | 1000 мм/хв |
| Тип човникового пристрою | Ротаційний вертикальний |
| Регулювання швидкості шиття | Так |
| Автоматичне обрізання ниток | Так |
| Вид | Багатоголкові |
| Тип | Професійний |
| Управління | Комп'ютерні |
| Вид машинки | Вишивальна |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
- Ціна: 19 800 ₴




